Учні пільгових категорій

Адміністрація школи і весь педагогічний колектив створюють усі умови для того, щоб кожна дитина в школі почувала себе впевненою, захищеною, щасливою, а особливо діти пільгових категорій.

В школі створено банк даних таких учнів.

Виявлено, що у школі навчається: 3 дитини – сироти, дітей, що залишилися без піклування батьків – 2 чол., дітей з інвалідністю – 20 чол., дітей з малозабезпечених сімей – 13 чол., дітей - чорнобильців - немає, багатодітних сімей - 37, в них дітей – 58 чол., дітей із сімей внутрішньо переміщених осіб – 4 чол., дітей, батьки яких є учасниками АТО - 20 чол., дітей, батьки яких загинули в АТО - немає, дітей, що навчаються за індивідуальною формою – 7, дітей, що знаходяться на інклюзивному навчанні - 9 чол, дітей, що навчаються у спеціальних класах 50 чол.

Класними керівниками складено акти обстеження умов проживання і виховання підопічних, згідно з якими встановлено, що усі діти мають хороші умови для навчання і відпочинку, забезпечені майном і матеріально.

Організовано харчування для учнів пільгових категорій, а саме: дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей, дітей, батьки яких загинули у зоні АТО (ООС); дітей, батьки яких є учасниками АТО (ООС); дітей в інклюзивних класах; дітей в класах ЗПР. Вони харчуються за кошти бюджету.

Для дітей з затримкою психічного розвитку відкрито спеціальну групу продовженого дня, у якій створено усі умови для відпочинку та корекції розвитку даних дітей.

Перевірено стан забезпечення учнів пільгових категорій підручниками з фондів шкільної бібліотеки. Виявлено, що усі діти забезпечені ними згідно з наявністю підручників у бібліотеці.

Більшість учнів даної категорії мають організоване дозвілля, відвідують гуртки, спортивні секції. Майже усі діти пільгових категорій залучені до проведення змагань, шкільних заходів, гурткової роботи. Під час дистанційного навчання усі учні пільгових категорій були залучені до навчання через різні платформи: Гугл – клас, ZOOM, індивідуальні консультації через вайбер тощо.

Нехай ваше дитинство буде щасливим!

/Files/images/0101/11.jpg

/Files/images/1_foto/3.jpg