2020-2021 навчальний рік

Вітаємо переможців ІІІV Всеукраїнської інтернет-олімпіади "Зима 2021" з ЯДС

/Files/images/1_olmp/185255367_202771031677643_3967821486596345568_n.jpg /Files/images/1_olmp/185041135_484127946245047_7928627496889223390_n.jpg

/Files/images/1_olmp/185539826_848363705755527_4687218812721739770_n.jpg

2019-2020 навчальний рік

Вітаємо
переможців ІІ етапу (міських)
Всеукраїнських учнівських олімпіад:

Козловську Єлизавету, ученицю 11 класу,
яка посіла ІІІ місце із зарубіжної літератури
(вчитель Рябенко О.О.)

Мосійчука Кирила, учня 11 класу,
який посів ІІІ місце з фізики
(вчитель Скоропляс Л.Ф.)

Вітаємо
переможців міського конкурсу
з української мови імені П. Яцика

Тертиченко Марію,
ученицю 4А класу,
яка посіла ІІІ місце
(вчитель Нагорна Ю.В.)

Халізєву Поліну,
ученицю 5А класу,
яка посіла І місце
(вчитель Бондаренко М.П.)


2018-2019 навчальний рік


Вітаємо переможців ІІІ етапу
(обласних) Всеукраїнських учнівських олімпіад:

Цвєткову Ксєнію,
ученицю 9 класу
яка посіла ІІІ місце
у обласній олімпіаді
із зарубіжної літератури
(вчитель Рябенко О.О.),
ІІ місце у обласній олімпіаді
із обслуговуючої праці
(вчитель Вороніна Л.Б.)

Козловську Єлизавету
ученицю 10 класу
яка посіла ІІ місце
у обласній олімпіаді
із російської мови та літератури
(вчитель Ткаченко Л.М.)


Вітаємо переможців ІІ етапу
(міських) Всеукраїнських учнівських олімпіад:

Мосійчука Кирила,
учня 10 класу
який посів ІІІ місце
у міській олімпіаді з історії
(вчитель Курбакова Л.В.)

Косякова Євгена,
учня 7 класу
який посів ІІІ місце
у міській олімпіаді з математики
(вчитель Аксьонова Н.М.),
ІІІ місце
у міській олімпіаді з фізики
(вчитель Скоропляс Л.Ф.)

Козловську Єлизавету
ученицю 10 класу
яка посіла ІІ місце
у міській олімпіаді з російської мови та літератури
(вчитель Ткаченко Л.М.)

Цвєткову Ксєнію
ученицю 9 класу
яка посіла І місце
у міській олімпіаді з обслуговуючої праці
(вчитель Вороніна Л.Б.),
ІІ місце
у міській олімпіаді з зарубіжної літератури
вчитель (Рябенко О.О.)

Озерову Карину
ученицю 9 класу
яка посіла ІІІ місце
у міській олімпіаді з обслуговуючої праці
(вчитель Вороніна Л.Б.)

Вітаємо:

Саркову Анастасію
ученицю 9 класу
яка посіла ІІІ місце
у мовно-літературному конкурсі учнівської та
студентської молоді імені Тараса Шевченка
(вчитель Бондаренко М.П.)



2017-2018 навчальний рік

Вітаємо переможців міського конкурсу дитячого малюнку "Зоологічна галерея", які посіли ІІ місце:

Євглевську Крістіну, Матяшевського Дениса, Юскевич Анастасію учні 6-А класу та

Овсяннікова Георгія і Кириллову Алісу учні 7-Б класу


Вітаємо

Козловську Єлизавету, ученицю 9-Б класу, яка посіла ІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови і літератури


Вітаємо

Козловську Єлизавету і Сагіян Неллі, учениць 9 - Б класу, які пройшли в третій (обласний) тур олімпіади з російської мови та літератури. Дякуємо за виконану роботу! Бажаємо успіху !!!

/Files/images/Голубок.jpg


Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад з предметів:

1. Історія:

Мосійчук Кирило, 9-Б клас - ІІІ місце, вчитель Курбакова Л.В.

Саркова Анастасія, 8-А клас - ІІІ місце, вчитель Дремова Л.О.

2. Російська мова та література:

Козловська Єлизавета, 9-Б клас - І місце, вчитель Ткаченко Л.М.

Сагіян Неллі, 9-Б клас - І місце, вчитель Ткаченко Л.М.

3. Зарубіжна література:

Курган Юлія, 9-А клас - ІІІ місце, вчитель Рябенко О.О.

4. Обслуговуюча праця:

Озерова Карина, 8-А клас - ІІІ місце, вчитель Антонова Н.І.

Вітаємо переможців міського гуманітарного конкурсу "Космічні фантазії"

Юдкіна Поліна, 11-А клас -І місце за роботу "Космічні нариси", вчитель Скоропляс Л.Ф.

Цехмайструк Юлія, 11-А клас - І місце за роботу "Космічні новели", вчитель Скоропляс Л.Ф.


Вітаємо переможців ХVІІІ міжнародного конкурсу з української мови
імені Петра Яцика:

Халізєва Поліна, 3-А клас - ІІІ місце, вчитель Панайтакі М.В.

Новосьолова Ангеліна, 4-А клас - ІІІ місце, вчитель Вербицька Г.Л.


2016-2017 навчальний рік

Вітаємо Цехмайструк Юлію, ученицю 10-А класу, яка посіла ІІІ місце у міському конкурсі з інформаційних технологій в номінації "Офіс-менеджмент".



Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з таких предметів:

1) історія - Мосійчук Кирило (8-Б клас) - 2 місце - вчитель Курбакова Л.В.;

2) російська мова та література - Саркісян Сюзанна (9-А клас) - 2 місце - вчитель Ткаченко Л.М.;

3) обслуговуюча праця - Григор`єва Єлизавета (9-А клас) - 2 місце - вчитель Антонова Н.І.


Вітаємо учасників ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, які увійшли в 10 - ку кращих знавців з таких предметів:

1) фізика - Москаленко Олександра (7-А клас) - 5 місце - вчитель Скоропляс Л.Ф.;

2) інформаційні технології - Вдовін Кирило (11-А клас) - 10 місце - вчитель Улюра О.П..


Кiлькiсть переглядiв: 754