2021-2022 навчальний рік
Вітаємо
переможців ІІ етапу (міських)
Всеукраїнських учнівських олімпіад:
Бендерука Артем, учня 7-А класу,
який посів ІІІ місце із фізики
(вчитель Скоропляс Л.Ф.)
Кардаша Дмитра, учня 8-А класу,
який посів ІІІ місце із фізики
(вчитель Скоропляс Л.Ф.)
Кисельову Дар’ю, ученицю 8-А класу,
яка посіла ІІ місце з української мови та літератури
(вчитель Матвієнко Н.М.)
2020-2021 навчальний рік
Вітаємо переможців ІІІV Всеукраїнської інтернет-олімпіади "Зима 2021" з ЯДС
2019-2020 навчальний рік
Вітаємо
переможців ІІ етапу (міських)
Всеукраїнських учнівських олімпіад:
Козловську Єлизавету, ученицю 11 класу,
яка посіла ІІІ місце із зарубіжної літератури
(вчитель Рябенко О.О.)
Мосійчука Кирила, учня 11 класу,
який посів ІІІ місце з фізики
(вчитель Скоропляс Л.Ф.)
Вітаємо
переможців міського конкурсу
з української мови імені П. Яцика
Тертиченко Марію,
ученицю 4А класу,
яка посіла ІІІ місце
(вчитель Нагорна Ю.В.)
Халізєву Поліну,
ученицю 5А класу,
яка посіла І місце
(вчитель Бондаренко М.П.)
2018-2019 навчальний рік
Вітаємо переможців ІІІ етапу
(обласних) Всеукраїнських учнівських олімпіад:
Цвєткову Ксєнію,
ученицю 9 класу
яка посіла ІІІ місце
у обласній олімпіаді
із зарубіжної літератури
(вчитель Рябенко О.О.),
ІІ місце у обласній олімпіаді
із обслуговуючої праці
(вчитель Вороніна Л.Б.)
Козловську Єлизавету
ученицю 10 класу
яка посіла ІІ місце
у обласній олімпіаді
із російської мови та літератури
(вчитель Ткаченко Л.М.)
Вітаємо переможців ІІ етапу
(міських) Всеукраїнських учнівських олімпіад:
Мосійчука Кирила,
учня 10 класу
який посів ІІІ місце
у міській олімпіаді з історії
(вчитель Курбакова Л.В.)
Косякова Євгена,
учня 7 класу
який посів ІІІ місце
у міській олімпіаді з математики
(вчитель Аксьонова Н.М.),
ІІІ місце
у міській олімпіаді з фізики
(вчитель Скоропляс Л.Ф.)
Козловську Єлизавету
ученицю 10 класу
яка посіла ІІ місце
у міській олімпіаді з російської мови та літератури
(вчитель Ткаченко Л.М.)
Цвєткову Ксєнію
ученицю 9 класу
яка посіла І місце
у міській олімпіаді з обслуговуючої праці
(вчитель Вороніна Л.Б.),
ІІ місце
у міській олімпіаді з зарубіжної літератури
вчитель (Рябенко О.О.)
Озерову Карину
ученицю 9 класу
яка посіла ІІІ місце
у міській олімпіаді з обслуговуючої праці
(вчитель Вороніна Л.Б.)
Вітаємо:
Саркову Анастасію
ученицю 9 класу
яка посіла ІІІ місце
у мовно-літературному конкурсі учнівської та
студентської молоді імені Тараса Шевченка
(вчитель Бондаренко М.П.)
2017-2018 навчальний рік
Вітаємо переможців міського конкурсу дитячого малюнку "Зоологічна галерея", які посіли ІІ місце:
Євглевську Крістіну, Матяшевського Дениса, Юскевич Анастасію учні 6-А класу та
Овсяннікова Георгія і Кириллову Алісу учні 7-Б класу
Вітаємо
Козловську Єлизавету, ученицю 9-Б класу, яка посіла ІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови і літератури
Вітаємо
Козловську Єлизавету і Сагіян Неллі, учениць 9 - Б класу, які пройшли в третій (обласний) тур олімпіади з російської мови та літератури. Дякуємо за виконану роботу! Бажаємо успіху !!!
Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад з предметів:
1. Історія:
Мосійчук Кирило, 9-Б клас - ІІІ місце, вчитель Курбакова Л.В.
Саркова Анастасія, 8-А клас - ІІІ місце, вчитель Дремова Л.О.
2. Російська мова та література:
Козловська Єлизавета, 9-Б клас - І місце, вчитель Ткаченко Л.М.
Сагіян Неллі, 9-Б клас - І місце, вчитель Ткаченко Л.М.
3. Зарубіжна література:
Курган Юлія, 9-А клас - ІІІ місце, вчитель Рябенко О.О.
4. Обслуговуюча праця:
Озерова Карина, 8-А клас - ІІІ місце, вчитель Антонова Н.І.
Вітаємо переможців міського гуманітарного конкурсу "Космічні фантазії"
Юдкіна Поліна, 11-А клас -І місце за роботу "Космічні нариси", вчитель Скоропляс Л.Ф.
Цехмайструк Юлія, 11-А клас - І місце за роботу "Космічні новели", вчитель Скоропляс Л.Ф.
Вітаємо переможців ХVІІІ міжнародного конкурсу з української мови
імені Петра Яцика:
Халізєва Поліна, 3-А клас - ІІІ місце, вчитель Панайтакі М.В.
Новосьолова Ангеліна, 4-А клас - ІІІ місце, вчитель Вербицька Г.Л.
2016-2017 навчальний рік
Вітаємо Цехмайструк Юлію, ученицю 10-А класу, яка посіла ІІІ місце у міському конкурсі з інформаційних технологій в номінації "Офіс-менеджмент".
Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з таких предметів:
1) історія - Мосійчук Кирило (8-Б клас) - 2 місце - вчитель Курбакова Л.В.;
2) російська мова та література - Саркісян Сюзанна (9-А клас) - 2 місце - вчитель Ткаченко Л.М.;
3) обслуговуюча праця - Григор`єва Єлизавета (9-А клас) - 2 місце - вчитель Антонова Н.І.
Вітаємо учасників ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, які увійшли в 10 - ку кращих знавців з таких предметів:
1) фізика - Москаленко Олександра (7-А клас) - 5 місце - вчитель Скоропляс Л.Ф.;
2) інформаційні технології - Вдовін Кирило (11-А клас) - 10 місце - вчитель Улюра О.П..