Увага!

На базі ЗОШ № 43 відбувається набір до експериментального І класу

"На крилах успіху!"

Цікава ігрова форма занять, зменшення навантаження на дитину зроблять перебування і навчання вашої дитини у школі більш цікавим і інтересним.

ОГОЛОШЕННЯ

Миколаївська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №43 ім. К.Ф.Ольшанського оголошує набір учнів до 1 класу на 2018/ 2019 н. р.
Обладнані класи, індивідуальний підхід до кожної дитини, цікаві форми роботи, вивчення іноземної мови, різноманітні гуртки чекають ваших дітей в нашому закладі.
Мова навчання – українська;
Іноземні мови – російська, англійська( з 1- го класу),
Для зарахування дитини до 1 класу батькам необхідно подати документи:
1. Заяву на ім’я директора
2. Копію свідоцтва про народження дитини.
3. Медичну картку встановленого зразка (форма № 26) та картку щеплень (в серпні).
Поспішайте, незабаром почнуться заняття у школі
«Майбутнього першокласника»

/Files/images/malyuki/1.png

Шановні батьки!

Миколаївська загальноосвітня школа № 43 ім. Ольшанського

чекає на майбутніх першокласників

прийом документів

на 2017-2018 навчальний рік з 14.00 - 17.00 щодня

Будемо раді бачити Вас у нашій школі.

Мова навчання - українська, російська (за бажанням)

ВІдкриваємо підготовчий клас для дітей із ЗПР.

Перелік документів:

1. Заява батьків
  2. Копія свідоцтва про народження
  3. Медичні документи (Ф - 63, Ф - 26)
Адміністрація школи

У школі №43 закінчився тиждень початкової школи.

Як весело і цікаво живеться тут дітям!

Розпочався тиждень зі святкової лінійки, на якій молодші школярі розказали вірші про школу, а переможці різних конкурсів отримали грамоти і медалі ( Косякова Н. 1-Б, Алексіна М. 1-А, Кононенко К. 3-А, Мерло Л 3-Б, Нотич Ю. 2-А)

А який цікавий фотопроект приготували усі учні початкової школи.

/Files/images/11.jpg

Де їх тільки не було: і на хлібзаводі ; і у краєзнавчому музеї; і на авіаремонтному заводі; і на підприємстві «Чиста вода». Ось яке цікаве життя у наших дітлахів!

/Files/images/12.jpg /Files/images/13.jpg/Files/images/14.jpg/Files/images/15.jpg

А чого так смачненько стало у середу? А це - «Масляна» завітала до гостинної зали. Веселий ярмарок запам’ятався усім у школі.

/Files/images/16.jpg /Files/images/IMG_20170222_094548.jpg

А ось і наші майбутні олімпійці.

/Files/images/18.jpg

Учні усіх класів змагались між собою у спритності, силі та витривалості. Переможцем став здоровий дух у здоровому тілі.

Закінчився тиждень днем відкритих дверей і запрошенням батьків на уроки.

Тиждень пройшов весело та цікаво.

Велика подяка вчителям початкових класів, які плідно і творчо підійшли до його організації : Даниловій Т. В., Панайтакі М. В., Вербицькій Г. Л., Поливоді В. В., Василянській І. В., Кононенко Т. О., Нагорній Ю. В., Пасєчник О. П., Султанській О. П., Кухті З. І.

Батьки учнів 1-А і 1-Б класів